Katalóg produktov
Najpredávanejší tovar
Nový tovar
Cena: 39 €
Dostupný ihneď
Úvod >>
Čo je Detská rebrina Pyramída

Detský športový komplex Pyramída - skorší štart pre Vaše dieťa! Pre deti od 2 mesiacov do 4 rokov.

 

Cvičenia na Pyramíde možno a treba začínať v skorom detstve, pomôže to vášmu dieťaťu nielen sa lepšie vyvíjať fyzicky, ale aj intelektuálne, pretože v prvých rokoch života telesný a duševný vývoj sú neoddeliteľne spojené.  Aj v prípade, že z dieťaťa nevyrastie šampión, pravidelné cvičenia mu pomôžu predísť mnohým zdravotným problémom, byť veselým a aktívnym.

 

Pyramída sa môže používať v piatich polohách, môže byť postavená na každú stranu, s výnimkou najmenšej. Tým sa neustále udržuje záujem dieťaťa.

 

Zmontovaná sa zmestí na ploche 1,3 metrov štvorcových. To znamená, že si Pyramídu môže dovoliť takmer každá rodina, a to aj s obmedzeným obytným priestorom. Výška športového komplexu je len o niečo viac než 1,3 metra, čo je veľmi výhodné pri cvičení s mladými športovcami. Priemer trubok je 19mm, vhodný pre uchopenie malou rukou.

 

Vzdialenosť medzi priečkami je 12 cm. Pre dieťa je veľmi výhodné pohybovať sa po rebríkoch.

Športovo-zábavný komplex Pyramída je vhodný pre vnútorné a vonkajšie použitie (v byte, v dome, v záhrade), nemusí byť pripevnený ku stropu alebo na stenu. Vďaka svojmu geometrickému tvaru je stabilný na všetkých stranách (okrem hornej). Komplex je ľahko zmontovať a demontovať, v rozobratom stave sa pohodlne zmestí do osobného auta.

 

Tento komplex môže byť premiestnený do akejkoľvek časti bytu alebo domu, von, prevezený na chatu, do prírody, na detské podujatia.

 

Detský športový komplex Pyramída môže byť vybavený rôznymi prídavnými doplnkami (hojdačky, hojdacie siete) alebo pomocou návleku premenený na domček pre tematické hry.

 

Vďaka športovo-zábavnému komplexu Pyramída vaše dieťa sa rýchlejšie ako rovesníci naučí liezť, chodiť, chodiť po schodoch, visieť na hrazde, zahrať si rôzne športové hry, čo nepochybne prinesie mnoho výhod a radosti. Vaše dieťa sa hravou formou naučí byť svižné, stane sa silné a fyzicky vyvinuté! A ako viete, intelektuálne schopnosti dieťaťa sú úzko spojené s fyzickým vývojom.

 

Tí rodičia, ktorí videli potešenie, šťastie a radosť v očiach detí hrajúcich sa na komplexe Pyramída, pochopili jedinečnosť tohto produktu. Jednomyseľne potvrdzujú, že "je to najlepšie, čo existuje na trhu športovo-zábavných výrobkov pre detí najmladšieho veku. "

 

Pyramída - detský športový kútik pre najmenších u vás doma!

 

Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2024 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.