Katalóg produktov
Najpredávanejší tovar
Nový tovar
Plavecké pomôcky

Zväčšiť
Detský plavací kruh na krk BabySwimmer 0-24M, 3-12KG bezfarebný
Cena: 10 €
Váha: 0.3
Dostupný ihneď
print
Detský plavací kruh na krk pre dieťa BabySwimmer je unikátny produkt pre kúpanie detí od 0 do 24 mesiacov (3-12Kg). Môžete ho použiť ako pre kúpanie v domácom prostredí, tak v bazéne, ale iba do hĺbky maximálne 1 meter. Veľkou prednosťou kruhu pre bábätká je možnosť jeho použitia pre deti ihneď po narodení, keď ešte bábätko nie je schopné držať samostatne hlavičku. Pre deti je voda úplne prirodzená, vyvíjali sa v nej v tele matky. Vďaka BabySwimmer sa môžu aj tie najmenšie bábätká vracať do vody tak, aby to bolo príjemné im aj rodičom. Každodenné kúpanie s bábätkom nemusíme brať len ako hygienickú procedúru, ale aj ako zdravotnú a vývojovú procedúru.
 
Nafukovací kruh pre batoľatá BabySwimmer pomáha uľahčiť kúpanie bábätka jeho rodičom a poskytnúť veľké potešenie samotnému dieťatku z pohybu vo vode.
 
Kruh pre bábätká BabySwimmer má veľa výhod, nižšie uvádzame tie najvýznamnejšie:
Možno použiť ihneď od narodenia.
Ľahko sa navlieka a vyzlieka.
Navlečenie kruhu nespôsobuje dieťaťu žiadne nepohodlie. (Spôsobené   predovšetkým technologickým postupom pri výrobe vnútorného švu, ktorý robí okraj kruhu okolo krku mäkkým na dotyk.)
Na vnútornej strane má kruh podporu pre bradu, ktorá pevne fixuje jej pozíciu. Tým zamedzuje kĺzanie a nafúknutý golier nespôsobuje tlak na krk dieťaťa.
Vďaka dvom oddeleným častiam (horná a dolná) kruhu, ktoré sa nafukujú zvlášť, je zaistená dvojitá bezpečnosť počas kúpania dieťaťa.
Uzáver zo suchého zipsu (hore a dole) zaisťuje zvýšenú bezpečnosť a umožňuje regulovať vnútorný rozmer kruhu tak, aby kruh komfortne priľnul ku krku dieťaťa.
BabySwimmer je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť detských potrieb.
 
 
 

 
Detský plavací kruh na krk BabySwimmer - bol prvý na trhu a zostáva najlepším.

Kruh na krk pre kúpanie detí BabySwimmer je unikátny patentovaný produkt (EUROP20 000.334,5, RUS2405611C1, UKR66431, BLR7849, KZ807 .....) a chránený zákonom.
Dajte si pozor na napodobeniny vyrobene z nekvalitného materiálu, nebezpečné pre malé deti.
 
 

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si objednávali tiež:
Detská preliezačka LEMON SPORT Pyramída 0+
Cena: 390 €
Nie je skladom
Rebrina, žinenka, hrazda
Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2023 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.