Katalóg produktov
NEW!!! Gymnastické náčinie
Gymnastika, tanec, balet
Rebriny - ribstole
Žinenky a molitanové výrobky
Cyklistické príslušenstvo
Odrážadlá, Kolobežky, Skateboardy
Hračky na zahradu
Plavecké potreby
Vodné filtre
Najpredávanejší tovar
Cena: 70 €
Dostupný ihneď
Nový tovar
Cena: 49 €
Dostupný ihneď
Chcem dostávať novinky
Vložte e-mail
Vodné filtre
Filtre na čistenie vody sú revolučným riešením, ktoré zvyšuje úroveň kvality života. Voda je základ života a dnes ju človek môže urobiť krištáľovo čistú. Znamená to, že sa nám naskytá možnosť nielen predĺžiť trvanie života, ale aj byť zdravý až do starosti.
 
Kvalitná pitná voda je neodmysliteľnou súčasťou pohodlného a zdravého života ľudí zo všetkých kútov sveta. Dokonca ani dnes nie všetky pramene zodpovedajú sanitárnym normám a pravidlám, nakoľko obsahujú veľké množstvo neželaných prímesí. Platí to aj pre povrchový, aj pre hĺbkový odber vody. Znížiť koncentráciu iónov a odstrániť mechanické prímesi pomáha komplexná filtrácia pitnej vody. Moderné technológie umožňujú celkom vylúčiť ťažké kovy, baktérie, vírusy, zlúčeniny chlóru a znížiť obsah železa a rozpustných solí na stanovenú úroveň.
 
Spoločnosť BARRIER v súčasnosti ponúka rôzne typy filtrov na čistenie vody. 
Najprv je možné si kúpiť filtračnú kanvicu. Je jednoduchá na používanie a nevyžaduje náročnú inštaláciu. Pritom vodu z vodovodu očistí od všetkého základného znečistenia, akým je napr. chlór a chlororganické zlúčeniny, ťažké kovy (ortuť, olovo, kadmium, atď.), anorganické železo (hrdza), tvrdé soli v nadbytočnom množstve, povrchovo aktívne látky, nitráty a nitridy, atď. Filtračná kanvica zbavuje vodu aj nepríjemného pachu a farby.
 
Okrem filtračných kanvíc vyrába spoločnosť BARIER špecializované prietokové filtre na vodu. Sú to tie isté uhlíkové filtre, avšak zabudované priamo do vodovodného potrubia. Od filtračných kanvíc sa líšia väčším obsahom zásobníka (cartridge) a tiež samostatným kohútikom na pitnú vodu, čo je veľmi príjemné.
 
Rozhodnite sa sami, aký filter na vodu sa hodí práve vám. Odporúčanie je len jedno: vodu je potrebné filtrovať a filtre BARIER vám v tom pomôžu.
 

 

 

Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2018 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.